Kontaktinformasjon

Her finner du en oversikt over alle lag og kontaktpersoner i Støren Sportsklubb - Fotballgruppa

Vet du ikke hvem du skal spørre? Alle spørsmål kan rettes til vår mailadresse: post@storenfotball.com


Lagliste 2017

Lag Navn Rolle Telefon Mailadresse
Kvinner Senior Ivar Olav Aune Trener 41 41 00 00 ioa@nyhavnamek.no
  Beate Kant Jonli Lagleder 92 27 06 97 beate_jonli@msn.com
Herrer Senior Ingve Merket Trener (5. divisjon) 93 29 80 25 ingve_merket@yahoo.no
  Vidar Reitan Trener (6. divisjon) 97 59 76 56 vidar_reitan@hotmail.com
Støren G19 Anders Gunhildsøien Trener 99 04 04 39 andgun@mgk.no
Støren J17 Jan Øien Trener 95 03 86 55 janoeien@hotmail.com
  Ådne Fløttum Trener 41 43 52 16 adne.flottum@mesta.no
  Kjersti Aas Lagleder 99 10 77 88 kjersti.aas@mgk.no
  Tove Kolstad Lagleder 47 64 49 89 tove.kolstad@live.no
Støren G16 Jon Inge Myhre Trener 95 88 81 80 risemyhre@hotmail.no
  Oddbjørn Enlid Lagleder 91 55 26 27 oddbjorn.enlid@gauldalen.no
Støren J14 Erik Nybjerkan Trener   eriknybjerkan@hotmail.com
Støren G14 Janike Soknes Lagleder 91 51 04 56 janikesoknes@yahoo.no
  Johan Arvidsson Trener 92 81 30 10 Johan.arvidsson@ranheim-pb.no
Støren J12 Anna Katrine Rød Lagleder   akatrine@online.no
Støren G12 Anita Lange Lagleder 48 28 69 38 anitalange75@gmail.com
  Zana Dalawi Lagleder    
  Andre Bergsmyr Trener 98 85 37 56 andrebergsmyr@yahoo.no
Støren G11 Siri J. Tangstad Lagleder 90 10 92 78 siri_jonli86@hotmail.com
  Knut Ove Børseth Trener 48 10 10 00  
Støren Mini 1 (2010) - 7 år Britt Welve Lagleder - Lag 1 45 47 41 33 briwelve@gmail.com
  Knut Olav Grendstadbakk ??? 97 65 61 59 putte_knut@hotmail.com
  Gunnar Høen ??? 92 01 47 70 gunnar@haltdalensparebank.no
  Tale R. Moe ??? 99 62 98 25 rheista@online.no
  Aina Lillemo Olsen Lagleder - Lag 3 92 62 75 77 lillemo.aina@gmail.com
  Per Jostein Wolden ??? 40 62 51 19 pj-wolden@gauldalen.no
Støren Mini 2 (2009) - 8 år Per Johan Aune Trener (gutter) 95 87 16 93 perjohan_aune@hotmail.com
  Hans Kjetil Belsvik Trener (gutter)   hkb@gauldalinstallasjon.no
  Nina Pallin Lorier ??? 97 04 68 24 ninapallin@hotmail.com
  Ann Siri Steigedal Moe Lagleder (gutter) 97 75 55 45 ann.s.s.moe8@gmail.com
  Eila Røsbjørgen Lagleder (jenter) 90 08 91 11 eilaros@yahoo.no
Anne Nybjerkan Trener (jenter) 99 01 74 37 annenybjerkan@hotmail.com
Støren Mini 3 (2008) - 9 år Dordi Kristin Halseth Bakkebø Lagleder (gutter)   dordi_82@hotmail.com
  Berit Gjersvold Lagleder (gutter) 95 70 88 43 begjers@online.no
  Eva Katrine Bakkebø Lagleder (jenter) 99 20 21 07 evakat_83@hotmail.com
  Idar Hanshus ??? 91 60 95 16 idar.hanshus@online.no
  Eirik Rønningsgrind ??? 99 01 48 47 eirik_81@hotmail.com
  Odd Fløttum Bones Trener (jenter)   oddfbones@gmail.com
Støren Mini 4 (2007) - 10 år Tor Jørgen Fossum Trener (jenter) 90 05 05 15 tjfossum@hotmail.com
  Bjørn Roger Tangstad Lagleder (jenter)   bjorn@sobstad.no
  Tore Wolden Lagleder (jenter) 95 14 94 18 tore.wolden@mgk.no
  Siri J. Tangstad Trener (gutter) 90 10 92 78 siri_jonli86@hotmail.com
  Jan Egil Reitan ??? (gutter) 95 13 05 81 jan.egil.reitan@stfk.no

Du kan få svar på alle dine spørsmål på post@storenfotball.com


Styret 2017/2018


Navn Rolle Telefon Mail
Frode Wærness Leder
48 01 03 65
frodewa@yahoo.com
Jan I. Øien Sportslig leder 95 03 86 55 janoeien@hotmail.com
Eva Katrine Bakkebø Kasserer 99 20 21 07 evakat_83@hotmail.com
Stine Kari Malum Matrialforvalter 95 20 28 63
Robert Andre Kant Miniansvarlig
95 85 69 55
Oddbjørn Enlid Dommeransvarlig
91 55 26 27
Espen Pallin Styremedlem 47 47 95 68 espen.pallin@wistlastbuss.no
Guro Rogstad Styremedlem 41 37 46 34 gurorogstad@hotmail.com
Eskil Skjærvold Styremedlem 41 44 27 69 eskil.skjaervold@gmail.com


Dommere

NavnMobilE-postType dommer
Ida Refseth90 79 44 58Mini
7'er
Maja Skårvold90 65 09 36Mini
7'er
Iver Myhre98 14 68 85Mini
(7'er)
Peder Fagerbekk97 08 05 26Mini
(7'er)
Benjamin Stenbro94 81 35 66Mini
Tom Andre Enlid91 00 73 20Mini
7'er
Siren Aas Berg48 03 85 197'er
Marius Løberg Bolland98 33 62 11Mini
7'er
Kretsdommer
Trym J. Arvidsson92 81 30 10 / 91 34 24 84Mini
7'er
Sara Lange41 50 08 22Mini


Powered by: Bloc